Kavárna a čokoládovna v centru Zlína

Obsah/pozadí:

Zobrazit pozadí -><-Zobrazit obsah

Ovládání pozadí:

O NÁS

Kavárna a čokoládovna ve ZlíněPrvní myšlenka otevřít kavárnu vznikla v roce 2012 po naší návštěvě Zlína. Po dlouholetých zkušenostech s přípravou kávy v zahraničí jsme se rozhodli pro realizaci našeho vysněného projektu a poprvé jsme otevřeli Kavárnu v kostce pro naše zákazníky v říjnu roku 2013.

Naším cílem je Vám pokaždé doručit hrnek té nejlepší, čerstvé kávy a ukážeme Vám, že pití kávy může být jedinečným zážitkem, při kterém můžeme objevovat chutě a vůně, o kterých jsme do teď ani nevěděli. Pro dosažení tohoto cíle spolupracujeme jenom s nejlepšími pražírnami a prověřenými značkami, naše kávy se neustále mění podle aktuální nabídky a sezóny. Velký klademe důraz na to nejlepší vybavení pro přípravu kávy. Kávu připravujeme na špičkovém kávovaru La Marzocco a na co nejpřesnější pomletí kávy máme dva mlýnky Mazzer Super Jolly.

Kávu si můžete vychutnat v naší nekuřácké kavárně s příjemným výhledem do parku a v letních měsících můžete posedět v naší příjemné zahrádce.
Nezůstali jsme ale jen u kvalitní kávy, takže pokud budete mít chuť na něco dobrého, máme vždy v nabídce naše domácí dorty a zákusky a na oběd zase můžete zakousnout některý z našich sendvičů.

Kontaktní formulář 

Jméno *

E-mail *

Telefon

Ověřovací kód *captcha

* Povinné položky

Zpráva *